Usługi CNC - Cennik

Ze względu na bardzo dużą różnorodność zleceń wycena wykonywana jest w sposób indywidualny dla każdego zlecenia i zależy m. in. od: rodzaju materiału, grubości, kształtu, wielkości zamówienia itp.

Jak zacząć?

Rysunki zapisane w krzywych w formacie dxf lub ai należy przysłać bez kompresji na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zapisując je w jak najstarszej wersji. W przypadku plików stworzonych w formacie cdr lub ai należy je zapisać w wersji nie wyższej od X8.

W treści wiadomości należy podać informacje z jakiego materiału wykonany będzie element, jego grubość, liczbę sztuk oraz dodatkowe wymogi co do wykonania usługi, jeśli chcą je Państwo określić.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny 606 316 121.

 Podstawowe usługi

Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników sprawiają, że nasze plotery frezujące są idealne do wycinania i frezowania:

  • -tworzyw sztucznych używanych w reklamie (litery, logotypy,)

  • -drewna i materiałów drewnopochodnych (stolarstwo, szyldy, "potykacze")

  • -dibondu (kasetony, elewacje, reklama)

  • -metali kolorowych (litery, elementy konstrukcji urządzeń itp.)

  • -realizacja projektów i elementów do scenografii oraz wystroju wnętrz

Za pomocą plotera CNC możemy również grawerować napisy i wzory w drewnie, sklejce mdf, hdf, pleksi metalach i innych materiałach.

Cennik najczęściej wykonywanych usług

 

Proste kształty (formatki)

Złożone kształty

Drewno, materiały
drewnopochodne i PCV

6 zł/mb*

(za pierwsze 6mm)

60 zł/30min

Pleksi, dibond, twarde PCV i poliwęglan

7zł/mb*

(za pierwsze 3mm)

60 zł/30min

Metale kolorowe

8 zł/mb*

(za pierwsze 3mm)

60 zł/30min

Obróbka graficzna

gratis

60 zł/30min

 Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

 

UWAGA: stawka naliczana jest za każde rozpoczęte 30 min.

 * Cena dotyczy grubości 6mm w przypadku materiałów drewnopochodnych a za każde następne 3mm dopłata 15%.

   W przypadku tworzyw sztucznych o wyższej twardości (pleksi poliwęglan) cena dotyczy grubości 3mm za każdy dodatkowy 1mm dopłata 15%.

 W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.